Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları

Corpus Sigorta A.Ş. olarak web sitemizde ürün, hizmet ve şirketimizle ilgili bilgilendirme ve tanıtım yapılmaktadır. Bu web sitesinin telif hakları Corpus Sigorta A.Ş.’ye aittir.

Web sitemizde bulunan ve tüm fikri hakları Corpus Sigorta A.Ş. ’ye ait olan belge, görsel, içerik, dosya, film, algoritma, veri tabanı, yazılım kodu ve patent gibi materyallerin önceden izin almaksızın tamamın veya bir kısmının kopyalanmayacağı, değiştirilmeyeceği, yayınlanmayacağı ve başka bir işleme tabii tutulmayacağı web sitemizi ziyaret eden kullanıcı tarafından taahhüt edilir.

Şirketimizin aldığı yüksek seviyeli önlemler ile web sitemiz üzerinden girilen bilgiler web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemeyecektir.

Kullanıcı; Web Sitemizin kullanımı ile ilgili Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, kötüleyici veya başka birinin gizlilik haklarını ihlal edebilecek şekilde veya diğer herhangi bir biçimde Kullanıcı’nın hukuki ve cezai sorumluluğunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazılım, imaj ve/veya benzeri herhangi bir materyali iletmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Corpus Sigorta A.Ş.’nın web sitesinin kullanımından kaynaklanan maddi ve/veya manevi zararlardan ve/veya diğer her türlü taleplerden doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasında, yorumlanmasında ve hükümleri dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilaf halinde, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Sitemizde yer alan Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Sözleşmesi ve şartlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

Corpus Sigorta A.Ş.