Hasar Süreci

Konusunda uzman hasar ekibi ile başınıza gelebilecek herhangi bir kaza anında, soruna etkili ve hızlı müdahalemiz ile zararınızın en aza indirilmesi için gerekli tedbirlerin alınması, yardımın en kısa sürede ihtiyacınız doğrultusunda sizlere ulaştırılması ve müşterilerimizin taleplerinin hızlı ve adil bir şekilde sonuçlandırılması anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Çağrı merkezi telefonlarımız ile 24 saat Türkiye’nin dört bir yanından kolaylıkla bizlere ulaşabilir, ihbarlarınızın hızlı bir şekilde alınması, eksperin olay yerine en kısa zamanda yönlendirilmesi, hasar dosyanızın açılarak tarafınıza bilgi verilmesi vb. hizmeti güler yüzlü, profesyonel hizmet anlayışı ile hasar ekibimizden alabilirsiniz.

Hasar Departmanı misyonumuz, hizmetlerimiz ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak, talepleri hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlandırmaktır.

Corpus Sigorta Hasar Departmanı olarak, güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda; en kaliteli hizmeti profesyonel bir şekilde sizlere sunabilmek amacıyla; müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiş bir ekip olarak sizlerin daima hizmetindeyiz.

Saygılarımızla,

CORPUS SİGORTA A.Ş